[zavřít]

rozpis akcí

 

Rozpis akcí 2018/2019

4.8.-9.8.2019 - SOUSTŘEDĚNÍ
21.6.2019 - ROZTANČENÁ ŠKOLA - OŘECHOV - VYSTOUPENÍ 16-18h -  DĚTI 2
15.6.2019 - VERNISÁŽ BRNO - VYSTOUPENÍ - DĚTI 1
9.6.2019 - TSR - MČR PRAHA - JUNIOŘI 
8.6.2019 - TSR - MČR PRAHA - MINI, DETI 1
7.6.2019 - TSR - MČR PRAHA - RAP
2.6.2019 - TSR - MISTROVSTVÍ EVROPY PRAHA - JUNIOŘI
1.6.2019 - TSR - MISTROVSTVÍ EVROPY PRAHA - MINI, DĚTI 1, SENIORI
26.5.2019 - GRANDFINÁLE "MISTR MISTRŮ" - PRAHA - DĚTI 1
18.5.2019 - RIGHT2DANCE - BRNO, UNIVERZITNÍ CAMPUS BOHUNICE - DĚTI 2 - ZRUŠENO
12.5.2019 - MČR BEAT STREET - BRNO - DĚTI 1, DĚTI 2, RAP
11.5.2019 - MČR BEAT STREET - BRNO - MINI
10.5.2019 - MČR BEAT STREET - BRNO - JUNIOŘI
28.4.2019 - TSR - MISTROVSTVÍ MORAVY - ZLÍN - FORMACE - MINI, DĚTI 1, RAP
27.4.2019 - TSR - MISTROVSTVÍ MORAVY - ZLÍN - FORMACE - JUNIOŘI
14.4.2019 - ZEMSKÉ KOLO MORAVA - STREET - FORMACE - MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, RAP
13.4.2019 - ZEMSKÉ KOLO MORAVA - STREET - FORMACE - DOSPĚLÁCI, JUNIOŘI
6.4.2019 - TSR - JIŽNÍ MORAVA - ZLÍN - FORMACE - MINI, DĚTI 1, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
24.3.2019 - REGIONÁLNÍ KOLO FORMACE - BRNO - MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
15.-17.3.2019 - VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ - MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP - ZRUŠENO!!!
18.1.2019 - Farní ples Modřice - vystoupení 20:15h (JUNIOŘI MLADŠÍ), 21h (JUNIOŘI STARŠÍ)
12.1.2019 - MISTROVSTVÍ ČR STREET BATTLE - BRNO - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI - DEMO, SOLO
9.12.2018 - BESÍDKA X-TRIM - MORAVSKÁ SLÁVIA, VÍDEŇSKÁ, BRNO - 14-16h
8.12.2018 - MISTROVSTVÍ ČR - HIP HOP - PLZEŇ - MINI, DĚTI, JUNIOŘI (kteří netancují DEMO)
25.11.2018 STREET BATTLE - OLOMOUC - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI - DEMO, SOLO
18.11.2018 BUDOSHOW - BOBYCENTRUM BRNO - VYSTOUPENÍ (DĚTI - EVOLUCE VE ZKRATCE, DEMO JUNIOŘI MLADŠÍ) SRAZ V 15h, vystoupení cca v 15:45h a 16:30h
17.11.2019 VYSTOUPENÍ REBEŠOVICE - MINI DUO + MS MINI?
10.11. - 11.11. 2019 VYSTOUPENÍ DANCE LIFE EXPO BRNO - FORMACE DĚTI + JUNIOŘI
10.11. STREET BATTLE - BRNO - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI - DEMO, SOLO
4.11.2018 ZEMSKÁ LIGA MORAVA - BRNO - MINI, DĚTI, JUNIOŘI (kteří netancují demo)
7.10.2018 ZEMSKÁ LIGA MORAVA - BRNO - MINI, DĚTI, JUNIOŘI (kteří netancují DEMO)
22.9.2018 VYSTOUPENÍ - MODŘICE - DOSPĚLÁCI, JUNIOŘI?, DĚTI?, MINI?
12.8.-17.8.2018 SOUSTŘEDENÍ - JESENÍKY, ŽULOVÁ - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
15.6.2018 BESÍDKA TS X-TRIM - MORAVSKÁ SLÁVIA, Vídeňská 470/9 - ZRUŠENO
3.6.2018 TSR MČER - PRAHA - JUNIOŘI
2.6.2018 TSR MČR - PRAHA - MINI, DĚTI 1
1.6.2018 TSR MČR - PRAHA RAP
25.5.2018 MODNÍ PŘEHLÍDKA - M PALÁC BRNO, VYSTOUPENÍ V 18h - DOSPĚLÁCI
20.5.2018 BEAT STREET MČR - BRNO - DĚTI 1, DĚTI 2
19.5.2018 BEAT STREET MČR - BRNO - MINI
18.5.2018 BEAT STREET MČR - BRNO - JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
12.5.2018 RIGHT2DANCE - SOUTĚŽ BRNO - DĚTI 2, DOSPĚLÁCI
1.5.2018 JUNIOŘI + DOSPĚLÁCI TRÉNINK V ARTU OD 11h do 13h
29.4.2018 - TSR MISTROVSTVÍ MORAVY ZLÍN - MINI, DĚTI 1, RAP, DOSPĚLÍ
28.4.2018 - TSR MISTROVSTVÍ MORAVY ZLÍN - JUNIOŘI
22.4.2018 ZEMSKÉ KOLO MORAVA - PŘEROV - MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, RAP
21.4.2018 ZEMSKÉ KOLO  MORAVA - PŘEROV - JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
8.4.2018 CDO REGIONÁLNÍ KOLO FORMACE - BRNO BOBY CENTRUM - MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
31.3.2018 TSR REGION - ZLÍN - MINI, DĚTI 1, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
24.2.2018 DĚTI 1 - SOUSTŘEDĚNÍ FORMACE 10h - 17h
13.1.2018 MČR STREET BATTLE - BRNO - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
12.1.2018 FARNÍ PLES MODŘICE - VYSTOUPENÍ 20:30h - DĚTI STARŠÍ + JUNIOŘI
8.1.2018 ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ (SOUTĚŽNÍ DEMA DŘÍVE)
19.12.2017 BABY A JUNIOŘI NÁHRADA TRÉNINKU
16.12.2017 BATTLE SLOVENSKO - JUNIOŘI
15.12.2017 VYSTOUPENÍ MIKULOV - JUNIOŘI
14.12. 2017 KONČÍ VŠECHNY TRÉNINKY, ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZONY 8.1.2017 (SOUTĚŽNÍ DEMA DŘÍVE, POŠLU INFO).
3.12.2017 MČR HIP HOP - BOHUMÍN - MINI
25.11.2017 STREET BATTLE - OLOMOUC - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
12.11.2017 BUDO SHOW - VYSTOUPENÍ - BRNO, HALA VODOVÁ - 15h DĚTI SRAZ (Filda, Luca, Žanda Š., Míša, Raduška, Eliška, Terezka), 16h JUNIOŘI SRAZ (Barča O., Barča H.,Luca K., Julča, Monča, Natálka, Anička, Viki)
11.11.2017 STREET BATTLE - BRNO - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
5.11.2017 MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK DETI DEMO STARSI 16h-18h,JUNIOŘI DEMO 18h-20h, ZŠ Modřice
29.10.2017 ZEMSKÁ LIGA MORAVA - BRNO - MINI
15.10.2017 AF DAY  - BRNO, Václavská 6 - battle + workshop - DĚTI, JUNIOŘI
1.10.2017 MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK BATTLE - ZŠ MODŘICE, KOMENSKÉHO
18h-20h junioři + dospěláci
16h-18h Raduška, Míša, Eliška, Luca, Terka, Filda, Luca, Žanda Š.
14h-16h Anet Odehnalová, Žanda Macíková, Tamarka Manová, Monča Kačínová, Esterka Zlámalová, Sárka Soukopová, Adrianka Studená, Nikča Švancarová
24.9.2017 MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK BATTLE - AF Václavská 6, Brno - 10h-13h - Raduška Nesvadbová, Míša Macíková, Eliška Urbanová, Lucinka Homolková, Terezka Kafková, Filda + Luca Doležalovi, Žanda Šulová
11.9.2017 ZAHÁJENÍ TRÉNINKŮ17.-21.10.2017 IDO WORLD HIP HOP CHAMPIONSHIPS - DÁNSKO - ZRUŠENO
23.9.2017 - IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIPS - Ústí nad Labem - PRODUKCE -ZRUŠENO
13.-18.8.2017 SOUSTŘEDĚNÍ - PRŠTICE
15.-18.6.2017 IDO EUROPEAN HIP HOP CHAMPIONSHIPS - POLSKO - WALBRZYCH - PRODUKCE, DĚTI - MS 2X, MINI - MS, DUA, SOLA
15.6.2017 TRÉNINK PRODUKCE SOKOLOVNA 17h-19h - SOKOLOVNA MODŘICE - ZRUŠENO
14.6.2017 TRÉNINK PRODUKCE SOKOLOVNA 16:30h - 18:30h - SOKOLOVNA MODŘICE
13.6.2017 TRÉNINK PRODUKCE ZŠ KOMENSKÉHO 18h - 19:30h
13.6.2017 POSLEDNÍ TRÉNINK BABY - NA KONCI HODINY VYSTOUPENÍ PRO RODIČE - 17:15h
12.6. 2017 POSLEDNÍ TRÉNINK MINI 1+MINI 2 - NA KONCI HODINY VSTOUPENÍ PRO RODIČE - 17:45h
12.6.2017 POSLEDNÍ TRÉNINK DĚTI 1 + DĚTI 2 - ZŠ KOMENSKÉHO
4.6.2017 - TSR MČR PRAHA - JUNIOŘI
3.6.2017 - TSR MČR PRAHA - DĚTI 1
2.6.2017 - TSR MČR PRAHA - DOSPĚLÁCI, RAP - ZRUŠENO
21.5.2017 - CDT MLADÁ BOLESLAV - MČR - RAP, PRODUKCE, MINI
20.5.2017 - CDT CHRUDIM - MČR - DĚTI 1, JUNIOŘI
14.5.2017 - BEAT STREET - BRNO - DĚTI 1, DĚTI 2
13.5.2017 - BEAT STREET - BRNO - PRODUKCE
8.5.2017 - CDT - BRNO TJ SOKOL KOUNICOVA - MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP, PRODUKCE
6.5.2017 - RIGHT2DANCE - BRNO KAMPUS - DĚTI 2
30.4.2017 - TSR - MORAVA - ZLÍN - MINI, DĚTI , RAP, PRODUKCE
29.4.2017 -TSR - MORAVA - ZLÍN - JUNIORI 
23.4.2017 - CDM - PŘEROV - MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, RAP, PRODUKCE
22.4.2017 - CDM - PŘEROV MORAVA - JUNIOŘI - ZRUŠENO
15.4.2017 - TSR - MORAVA - TŘINEC - MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP, PRODUKCE
9.4.2017 - CDT - Havířov - MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP, PRODUKCE
26.3.2017 CDM - FORMACE BRNO - MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
24.-25.3.2017 - SOUSTŘEDĚNÍ - POVINNÉ PRO VŠECHNY SOUTĚŽNÍ SLOŽKY!!!
19.3.2017 - MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK ZŠ KOMENSKÉHO - PRODUKCE 16h-19h, RAP 19h-20h
3.-5.3.2017 - SOUSTŘEDĚNÍ - POVINNÉ PRO VŠECHNY SOUTĚŽNÍ SLOŽKY!!!
17.-19.2.2017 - SOUSTŘEDĚNÍ - POVINNÉ PRO VŠECHNY SOUTĚŽNÍ SLOŽKY!!! - MINI, DĚTI 1 A 2, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
21.-22.1.2017 - SOUSTŘEDĚNÍ + WORKSHOP - FORMACE - MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP
14.1.2017 MČR STREET BATTLE - DĚTI, JUNIOŘI
18.12.2016 VÁNOČNÍ BESÍDKA - Moravská Slávia, Vídeňská od 16:30h
4.12.2016 BATTLE PRAHA - DĚTI, JUNIOŘI - ZRUŠENO
3.12.2016 WORKSHOP AF, VÁCLAVSKÁ 6, OD 13h DO 16h
3.12.2016 CDM - SOUTĚŽ - SOLA, DUA, SG - MČR - Praha 7
19.11.2006 - NOHEJBAL MS BRNO, VODOVOVA - VYSTOUPENÍ (SKUPINKA DOSPĚLÁCI, JUNIOŘI, DĚTI)
12.-13.11.2016 - WORKSHOP X-TRIM - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP, MINI (soutěžící)
27.11.2016 - STREET BATTLE - SOUTĚŽ - JUNIOŘI, DĚTI
6.11.2016 - DANCE LIFE EXPO - BATTLE - soutěž - výstaviště Brno, pavilon E - DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
30.10.2016 CDM - SOUTĚŽ - SOLA, DUA, SG - Brno, Kampus
23.10.2016 - AF DAY - WORKSHOPS/BATTLE - Brno, Václavská 6, 13-19h- DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
19.-21.10.2016 IDO WORLD HIP HOP - SOUTĚŽ - GRAZ (MS DĚTI, DUO, SOLO)
15.10.2016 CDM - SOUTĚŽ - SOLA, DUA, SG - Brno, Kounicova 20
2.10.2016 CDM - SOUTĚŽ - SOLA, DUA, SG
14.8.-19.8. 2016 SOUSTŘEDĚNÍ
1.8.-5.8.2016 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - volná místa
18.7.-22.7.2016 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - plně obsazený
24.6.2016 HODY ŽELEŠICE - JUNIOŘI FORMACE - vystoupení -sraz 20:45h
18.6.2016 MČR V AKROBATICKÉM ROKENROLU - HALA VODOVÁ - DĚTI 1 - VYSTOUPENÍ, sraz 16:30h
12.6.2016 ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA
11.6.2016 FTM - MČR - SOUTĚŽ - BRNO (MINI) - ZRUŠENO
11.6.2016 IDO EUROPEAN HIP HOP - SOUTĚŽ - OSTRAVA - SG JUNIOŘI, RAP FORMACE
9.6.2016 IDO EUROPEAN HIP HOP - SOUTĚŽ - OSTRAVA - SG MINI + DĚTI + RAP, DUO MINI + DĚTI
8.6.2016 IDO EUROPEAN HIP HOP - SOUTĚŽ - OSTRAVA - SOLO MINI + DĚTI
4.6.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MČR - SOUTĚŽ FORMACE - PRAHA (DĚTI) - ZRUŠENO
3.6.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MČR - SOUTĚŽ FORMACE - PRAHA (RAP) - ZRUŠENO
28.5.2016 FIT MONSTER BRNO - VYSTOUPENÍ - JUNIOŘI
28.5.2016 HOT DANCE ZUBŘÍ - SOUTĚŽ - DĚTI 2 (18.5.uz.)? - ZRUŠENO
22.5.2016 PETŘVALSDKÝ TANEČNÍ POHÁR - SOUTĚŽ - DĚTI 2 (uz. 9.5.) - SOUTĚŽ ZRUŠENA ORGANIZÁTOREM
22.5.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MČR - SOUTĚŽ FORMACE - ZLÍN (MINI 1)
22.5.2016 FTM - MČR - SOUTĚŽ - ČESKÁ LÍPA (DĚTI + JUNIOŘI)
21.5.2016 DANCE EVOLUTION PŘEROV - SOUTĚŽ - DĚTI 2 (10.5.uz.)
15.5.2016 ESO 2016 - SOUTĚŽ - BOHUMÍN - DĚTI 2 (6.5.uz.) - ZRUŠENO
15.5.2016 BEAT STREET - SOUTĚŽ MČR (DĚTI, RAP)
14.5. 2016 BEAT STREET - SOUTĚŽ MČR (MINI)
7.5.2016 RIGHT 2 DANCE - SOUTĚŽ - BRNO KAMPUS - DĚTI 2 (29.4.uz.)
1.5.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MORAVA - SOUTĚŽ FORMACE - ZLÍN (MINI, DĚTI)
30.4.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MORAVA - SOUTĚŽ FORMACE - ZLÍN (JUNIOŘI, RAP)
23.4.2016 M STYL DANCE - TŘEBÍČ - SOUTĚŽ - DĚTI 2 (PŘ.11.4.)
17.4.2016 CZECH DANCE MASTERS - MORAVA - SOUTĚŽ FORMACE - PŘEROV (MINI, DĚTI 1, DĚTI 2, RAP)
16.4.2016 CZECH DANCE MASTERS - MORAVA - SOUTĚŽ FORMACE - PŘEROV (JUNIOŘI)
9.4.2016 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - JIŽNÍ MORAVA - SOUTĚŽ FORMACE - ZLÍN (MINI, DĚTI 1, JUNIOŘI, RAP)
9.4.2016 BYSTŘICKÝ KOSTITŘAS - SOUTĚŽ- BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM - DĚTI 2 (PŘ.31.3.)
2.4.2016 THE BEST DANCE CUP - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - SOUTĚŽ - DĚTI 2 (PŘ.22.3.) - ZRUŠENO!!!
20.3.2016 CZECH DANCE MASTERS - JIŽNÍ MORAVA + BRNO - SOUTĚŽ - BRNO (MINI, DĚTI, JUNIOŘI, RAP)
12.3.2016 FTM - JIŽNÍ MORAVA - SOUTĚŽ - BRNO (MINI, DĚTI, JUNI, RAP)
19.2.21.2.2016 MIMOŘÁDNÉ TRÉNINKY - DĚTI 1, MINI 1, RAP
13.2.2016 PLES BRNO - KOMÍN, SVRATECKÁ 11 - VYSTOUPENÍ - JUNIOŘI (KIKA, GABI, TERKA,BARČA, NIKI, VERČA, ANIČKA, NIKI)
13.2. 2016 SMASH THE HOUSE PRAGUE - VYSTOUPENÍ - TRENÉŘI
5.2.2016 PLES MODŘICE - POLONÉZA, VYSTOUPENÍ - JUNIOŘI MS (KIKA, GABI, TERKA, BARČA, NIKI, VERČA, ANIČKA)
27.1.2016 FARMACEUTICKÁ KONFERENCE - VYSTOUPENÍ - TRENÉŘI
15.1.2016 PLES RAJHRADICE - VYSTOUPENÍ 20h
8.1.2016 - FIREMNÍ VELETRH - BVV PAVILON G2 - VYSTOUPENÍ 21h - JUNIOŘI (Kika Š., Terka P., Verča P.,
                Nika H., Gábi J., Anička W.)
15.12.2015 - FIREMNÍ PLES - HOTEL GREGOR - VYSTOUPENÍ - JUNIOŘI sk. 1
13.12.2015 - VÁNOČNÍ BESÍDKA X-TRIM - MORENDA VÍDEŇSKÁ - 17:30h - 19h
12.12.2015 - GALA VEČER TAEKWON-DO - vystoupení Brno Kampus (RAP, DĚTI 1, JUNIOŘI)
8.12.2015 - VÁNOČNÍ BESEDA KLUBU DŮCHODCŮ - HOTEL GREGOR MODŘICE - VYSTOUPENÍ V 15h
5.12.2015 - CDM - MČR - MS, DUA, SOLA - Bohumín
28.11.2015 - Módní přehlídka Rajhradice - charitativní akce
31.10.2015 CDM - Morava - soutěž - MS, DUA, SOLA - Jedovnice
21.-25.10.2015 Mistrovství světa Itálie RIMINI - soutěž
17.10.2015 CDM - Morava, Brno - soutěž - MS, DUA, SOLA
4.10. 2015 CDM - Morava, Orlová - soutěž - MS, DUA, SOLA
19.9.2015 DEN SPORTOVIŠŤ MORENDA - VYSTOUPENÍ - DOSPĚLÁCI malá skupina 12h
29.-30.8.2015 MČR v nohejbalu Modřice - VYSTOUPENÍ
18.8.-23.8.2015 SOUSTŘEDĚNÍ (konec soustředění bude upřesněn, bud 22.8. nebo 23.8.)
13.7.-17.7.2015 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
6.7.-10.7.2015 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
27.6. 2015 ROZLUČKA ŠVANCARY S FOTBALEM - VYSTOUPENÍ (VÝBĚR Z RAP, JUNIOŘI, DĚTI 1 a 2, MINI 1)
19.6.2015 HODOVÁ ZÁBAVA ŽELEŠICE - VYSTOUPENÍ (JUNIOŘI)
10.-13.6.2015 Mistrovství Evropy - Polsko
6.6.2015 FTM MČR - Jablonec - soutěž - ZRUŠENO
7.6.2015 Beat street Brno MČR - soutěž (MINI 1, DĚTI 1, RAP)
5.6.2015 BESÍDKA X-TRIM - 18h-20h, Morenda, Vídeňská 9, Brno, sraz pro děti v 17h, BABY 17:30h
31.5.2015 Taneční skupina roku FINÁLE PRAHA - soutěž JUNIOŘI
30.5.2015 Taneční skupina roku FINÁLE PRAHA - soutěž - MINI 1, DĚTI 1
30.5.2015 Summer dance CUP Kunštát - soutěž - ZRUŠENO
24.5.2015 FTM MČR - Česká Lípa - soutěž - DĚTI 1, JUNIOŘI
24.5.2015 Žďár tančí - Žďár nad Sázavou - soutěž DĚTI 2, MINI 2
23.5.2015 FIT MONSTER - BRNO - VYSTOUPENÍ DĚTI 1, JUNIOŘI
23.5.2015 Dance Evolution - soutěž Přerov - DĚTI 2, MINI 2 (př. 17.5.)
16.5.2015 MOTION & EMOTIONS - soutěž Uničov (př. 3.5.) - DĚTI 2 - ZRUŠENO
9.5.2015 FTM MČR - Litoměřice - soutěž RAP (př. 1.5.) - ZRUŠENO
8.5.2015 HOT DANCE - ZUBŘÍ - DĚTI 1, DĚTI 2?, JUNIOŘI, RAP - ZRUŠENO
3.5.2015 Taneční skupina roku - soutěž MM ZLÍN (MINI 1, DĚTI 1)
2.5.2015 Taneční skupina roku - soutěž MM - ZLÍN (JUNIOŘI, RAP)
2.5.2015 O erb města Litovel - soutěž - Litovel (DĚTI 2)
25.4.2015 DLT Přerov - soutěž MM (MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2,JUNIOŘI, RAP)
18.4.2015 Taneční skupina roku - Opava (MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, RAP)
18.4.2015 M STYLE DANCE - Třebíč (př. 8.4.) - soutěž - ZRUŠENO
11.4.2015 Kostitřas - Bystřice nad Perštejnem (př. 1.4.) - DĚTI 2 
29.3.2015 Děti fitness Brno - soutěž (small groups) - ZRUŠENO
28.3.2015 Lipenská hvězda, Lipník nad Bečvou - soutěž - ZRUŠENO
22.3.2015 DLT Brno - soutěž JM + Brno BOBY CENTRUM (MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, RAP)
21.3.2015 FTM Brno KOUNICOVA - soutěž (MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, RAP)
7.3.2015   O pohár města Kunštátu - soutěž - ZRUŠENO
14.2.2015 Maškarní ples Žatčany - vystoupení juniorky malá skupina Hands up
7.2.2015 O Stodůleckou růži, Praha - soutěž
31.1.2015 Taneční liga MČR Jablonec nad Nisou - soutěž)
31.1.2015 Ples Komárov - vystoupení (DĚTI 2 a DĚTI 1 HOBBY malá skupinka, JUNIOŘI)
30.1.2015 MĚSTSKÝ PLES MODŘICE - polonéza + vystoupení (JUNIOŘI)
24.-25.1.2015 Soustředění DĚTI 1, DĚTI 2, JUNIOŘI, MINI 1 - ZRUŠENO BUDE O VÍKENDU 6.-8.2.
18.1.2015 Soustředění RAP
16.1.2015 Farní ples Modřice - vystoupení (MINI + DĚTI)
16.1.2015 Myslivecký ples Rajhradice - vystoupení (JUNIOŘI)
15.1.2015 Schůzka pro rodiče dětí malá skupinka MINI 1 a DĚTI 1 menší děti ohledně MČR Jablonec v 18:10h na ZŠ Komenského
10.1.2015 Taneční liga Bohumín - sola, dua, small groups - soutěž
13.12.2014 TAEKWON DO finále ligy - vystoupení Kapmus (JUNIOŘI 1 starší 16:30, JUNIOŘI 2 mladší 19:30?)
12.12.2014 Restaurace U Trávníčka Modřice - vystoupení 21h (JUNIORKY starší)
12.12.2014 Vánoční besídka Kampus Brno 17:30h-19h
9.12.2014 Beseda seniorů Modřice hotel Gregor - vystoupení - (JUNIOŘI)
16.11.2014 Taneční liga Opava - sola, dua, small groups (Hobby + Zemská liga + Extraliga)
15.11.2014 MČR Teakwon-Do ITF Kampus Brno - vystoupení (DĚTI 1 + JUNIOŘI)
2.11.2014 Taneční liga Orlová - sola, dua, small groups (Hobby + Zemská liga)
18.10.2014 Taneční liga Brno, sola, dua, small groups (MINI 1, DĚTI 1, JUNIOŘI)
4.10.2014 Předvolební kampaň ODS Modřice - vystoupení RAP Army women, MINI 1, DĚTI 1(14:15,15:15,16:15)
4.10.2014 Taneční liga Brno Kounicova 13:00 sola, dua, small groups (MINI 1, DĚTI 1, JUNIOŘI)
3.10.2014 Schůzka s rodiči X-trim - v 18:00h, restaurace hotelu Gregor, Modřice (1. patro)
20.9.2014 Burčákové slavnosti Chrlice - 14:00h vystoupení MINI 1 - No stress, JUNIOŘI - Mission ipossible
19.9.2014 Kaštánkové veselí Modřice - 17:15h vystoupení DĚTI 1 - Let´s dance
3.8.-8.8.2014 (do 18h) SOUSTŘEDĚNÍ
28.7. - 1.8. 2014 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MODŘICE - NEJEN PRO ČELNY, INFO NA EMAIL
14.7. - 18.7. 2014 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MODŘICE - NEJEN PRO ČLENY, IFNO NA EMAIL
24.6. ZŠ Bednářova, Horní Heršpice - Zahradní slavnost - MINI 1 + DĚTI 2 (max. 10 dětí, malé podium)
21.6. Veletrh aktivit Brno Vaňkovka (13:00-18:30h) - MINI 1, DĚTI 1, JUNIORKY, DOSPĚLAČKY, RAP, DĚTI 2?
20.6. Hody Želešice - VYSTOUPENÍ - JUNIORKY, DOSPĚLAČKY (20:30h)
14.6. Petřvaldský tadneční pohár - SOUTĚŽ (MINI 1, MINI 2, DĚTI 2, JUNIORKY) - ZRUŠENO
13.6. X-trim párty + poděkování :) - VŠICHNI - AREÁL POD KAŠTANY MODŘICE od 16h
8.6.2014 Beat Street MČR - SOUTĚŽ (DĚTI 1,RAP - postup z Moravy)
6.6.2014 BESÍDKA KAMPUS (VŠICHNI) - pro rodiče a přátele od 17h do 19h
1.6. 2014 FTM MČR - Jablonec - MINI (postup z Kampusu)
31.5.2014 SUMMER DANCE CUP - KUNŠTÁT - SOUTĚŽ - SOLA, DUA, FORMACE (všechny kategorie)
25.5. 2014 FTM MČR - Česká Lípa - DĚTI, JUNIOŘI (postup z Kampusu)
24.5. 2014 Žďár tančí - SOUTĚŽ - (MINI 2, DĚTI 2, JUNIOŘI)
24.5. 2014 Dance Evolution Přerov - SOUTĚŽ - RAP, DĚTI 1
24.5.2014 DLT MČR Praha (MINI, posutp z Moravy)
17.5. 2014 Soutěž Zubří ( MINI 1, DĚTI 1, DĚTI 2)
17.5. 2014 UNIF pohár mistrů - MS - nohejbalový turnaj Brno - Sokol Brno Kounicova - VYSTOUPENÍ (MINI 1, DĚTI 1, JUNIORKY, DOSPĚLÁCI, RAP...) 
10.5. FTM MČR - Litoměřice - RAP (postup z Kampusu)
10.5.2014 O Erb města Litovel - SOUTĚŽ (DĚTI 2, JUNIORKY)
10.5.2014 Taneční skupina roku 2014 MČR - SOUTĚŽ (MINI)
4.5.2014 Taneční skupina roku 2014 (MM) - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI) 
3.5.2014 Taneční skupina roku 2014 (MM) - SOUTĚŽ (JUNIOŘI, DOSPĚLÍ, SENIOŘI) 
30.4.2014 HC Kometa rozloučení se sezonou - VYSTOUPENÍ (DĚTI 1)
26.4. KARNEVAL MODŘICE S X-TRIMem
26.4.-27.4.2014 Dance Life Tour - Přerov (MM) - SOUTĚŽ (DOSPĚLÍ, JUNIOŘI) 
19.4.2014 INFINITY DANCE - NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - SOUTĚŽ (RAP, SOLA+DUA - pouze junioři a dospěláci)
12.4.2014 The Best Dance Cup - Žďár nad Sázavou - SOUTĚŽ (DĚTI 2)
6.4. 2014 SDS 2014 - POHÁROVÁ SOUTĚŽ - (JUNIOŘI, DOSPĚLÍ)
6.4.2014 Dance Life Tour - Přerov (MM) - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI) 
5.4.2014 Taneční skupina roku 2014 (JM) - Zlín - SOUTĚŽ (MINI 1, DĚTI 1, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP)
29.3.2014 Festival tanečního mládí - Brno - SOUTĚŽ (MINI 1, DĚTI 1, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP)
23.3.2014 LET´S Dance - Ivančice - NESOUTĚŽNÍ TANEČNÍ PŘEHLÍDKA (BABY, MINI 2, DĚTI 2 - OSTATNÍ DLE ZÁJMU) 
22.3.2014 Tancer Cup Zlín - SOUTĚŽ - DĚTI 2
22.3.2014 Dance Life Tour - Brno (JM)- SOUTĚŽ (MINI 1, DĚTI 1, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI, RAP)
8.3.2014 O Pohár města Kunštátu - SOUTĚŽ (JUNIOŘI)
1.3.2014 PLES KOMÁROV - VYSTOUPENÍ (DĚTI 1)
1.3.2014 Děti fitness anebi sportem proti drogám - Brno Kampus - SOUTĚŽ
20.2.2014 HC KOMETA BRNO vs. HC SLOVAN BRATISLAVA - VYSTOUPENÍ (DOSPĚLÁCI) 
8.2.2014 PRAHA - SOUTĚŽ - MALÉ SKUPINY, SOLA, DUA (DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI)
31.01.2014 Ples Modřice - vystoupení + polonéza - MINI, JUNIOŘI, DOSPĚLÁCI
17.01.2014 Ples Rajhradice - vystoupení - DOSPĚLÁCI, JUNIOŘI

 

Rozpis akcí 2013

13.12.2013 VÁNOČNÍ BESÍDKA v 17:00h (VŠICHNI)

10.12.2013 GREGOR VYSTOUPENÍ V 15:00h (soukromá akce) - DOSPĚLÁCI+JUNIOŘI

8.-10.11.2013 DANCE LIFE EXPO (taneční veletrh) - v sobotu 9.11.POKUS O ČESKÝ REKORD V NEJVĚTŠÍM POČTU TANEČNÍKŮ V JEDNÉ CHOREO.

14.10.2013 FOCENÍ NA MODŘICKÝ KALENDÁŘ V 18:45h NA ZŠ KOMENSKÉHO VE CVIČEBNĚ (VŠICHNI) 

28.9.2013 Soukromá oslava - VYSTOUPENÍ (DOSPĚLÁCI)

21.9.2013 Kaštánkové veselí Modřice sraz ve 14h - VYSTOUPENÍ (DĚTI, MINI)

7.9.2013 NÁBOROVÁ PÁRTY X-TRIM (VŠICHNI) - MODŘICE fotbalové hřiště - ZAČÁTEK PRO VEŘEJNOST V 15:30h

Akce, kterých jsme se účastnili...

2013

25.01.2013 Myslivecký ples Rajhradice - vystoupení (JUNIOŘI)

01.02.2013 Ples Modřice - VYSTOUPENÍ (JUNIOŘI)

23.02.2013 M-STYLE DANCE 2013 - SOUTĚŽ (JUNIOŘI)

02.03.2013 O pohár města Kunštátu - SOUTĚŽ (JUNIOŘI)

16.03.2013 B2 BALANCE TOUR Brno + Jihomoravský kraj a Vysočina - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

17.03.2013 Let´s dance Ivančice - taneční přehlídka (BABY, MINI, DĚTI, JUNIOŘI,RAP)

24.03.2013 Taneční skupina roku Evropa 2 2013 Prostějov (JIŽNÍ MORAVA) - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI,RAP)

07.04.2013 FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ KAMPUS Brno - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI,RAP)

13.04.2013 The best dance cup 2013 Žďár nad Sázavou - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

13.-14.04.2013 Taneční skupina roku Evropa 2 (Mistrovství Moravy), Brno - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI,RAP)

20.04.2013 B2 BALANCE TOUR - Přerov - Mistovství Moravy - SOUTĚŽ (JUNIOŘI)

28.04.2013 B2 BALANCE TOUR - Přerov - Mistrovství Moravy - SOUTĚŽ (MINI + DĚTI)

03.05.2013 Taneční skupina roku Evropa 2 Praha MČR (RAP)

04.05.2013 Taneční skupina roku Evropa 2 Praha MČR (MINI?)

04.05.2013 O ERB MĚSTA LITOVEL - SOUTĚŽ (MINI? DĚTI, JUNIOŘI)

04.05.2013 INFINITY DANCE Nové Město na Moravě - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

11.05.2013 HOT DANCE - Zubří - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

18.05.2013 RESPECT CUP TIŠNOV - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

24.05.2013 BAMBIRIÁDA Ivančice - vystoupení (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

25.05.2013 Přerov - SOUTĚŽ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

04.06.2013 BESÍDKA CAMPUS BRNO (VŠICHNI)

22.06.2013 HODY ŽELEŠICE V 17H - VYSTOUPENÍ (MINI, DĚTI, JUNIOŘI)

11.08 - 16.08 2013 SOUSTŘEDĚNÍ LUHAČOVICE (MINI, DĚTI, JUNIOŘI, RAP)

 

2012

21.12.2012 Besídka Campus Brno- Bohunice v 18:00hod. (všechny kategorie X-trim)

19.12.2012 Hotel Gregor - vystoupení

07.12.2012 Restaurace U Trávníčka - vystoupení

29.11.2012 Focení všech tanečních složek (BABY, MINI, DĚTI, JUNIOŘI, RODIČE) na ZŠ Komenského od 17h do 20h

10.09. 18:00h-19:00h nábor pro nové členy

22.09. Kaštánkové veselí

17.08.-21.08. Soustředění Luhačovice Radostova

14.06. Závěrečná letní besídka hotel Gregor Modřice

02.06. TimeDance Cup Pardubice (děti, junioři)- soutěž

26.05. Žďár tančí (děti, junioři) – soutěž

25.05. Bambiriáda Ivančice (junioři)

19.05. Přehlídka Otrokovice (mini, děti, junioři)

06.05. Taneční skupina roku Evropa 2 MČR Praha (junioři) - soutěž

28.04. Taneční skupina roku - Zlín - postup Morava (junioři) – soutěž

28.04. O Erb města Litovle (děti) - soutěž

21.04. Mistrovství Moravy formací Přerov (junioři) –soutěž

14.04. The Best Dance Cup 2012 - Žďár nad Sázavou (děti + junioři)

08.04. Taneční skupina roku 2012 - Zlín (junioři) - soutěž

31.03. Festival tanečního mládí Brno - soutěž

24.03. Regionální kolo formací Brno - soutěž

18.03. Taneční přehlídka Ivančice

15.03. Krajské kolo pohybových skladeb (pouze žáci ZŠ Modřice)

18.02. O hanácký koláček - soutěž sola, dua (disco, hip hop)

17.02. Ples Oslavany - vystoupení

03.02. Ples Oslavany - vystoupení

27.01. Ples Modřice - vystoupení

o nás
rozpis tréninků
rozpis akcí
ceny
galerie
sponzoři a partneři
kontakty